קייטנה לנוער – מכיתה א' ועד כיתה ז'

קייטנה לנוער

רוב הילדים בכיתות א'-ז' נמצאים במסגרת לימודית לאורך השנה, אך כאשר החופשים מתקרבים, הורים רבים מחפשים פתרון איכותי שימנף את חופשת הקיץ וינצל את הזמן כדי להעשיר את ילדיהם ולהעניק להם תקופת אוורור מהנה במיוחד.

קייטנה לנוער היא דרך אידיאלית למלא את ימי החופש החמים והארוכים. בקייטנה נשמרת שגרת יום שבה הילדים קמים בבוקר, מתראים עם חברים, נהנים מפעילויות מעשירות, פעילים לאורך היום וסופגים ערכים חשובים. בזכות כל אלו, ההורים פנויים ויכולים להמשיך ברוגע את שגרת יומם העמוסה, בידיעה שילדיהם נמצאים בידיים טובות ויש מישהו שחשב עליהם כבר מזמן ויצר עבורם קיץ מלא באושר.

קייטנה לנוער – כמו להרכיב פאזל

מכיתה א' עד כיתה ז', ילדים גדלים ומשתנים משמעותית כמעט היבט. עובדה זו היא בעלת חשיבות רבה בעת בחירת קייטנה.

בישראל, היצע האטרקציות הוא עצום ומגוון. יש לכך יתרונות ניכרים, אך גם חסרונות שחשוב לתת עליהם את הדעת. קייטנה מוצלחת היא קייטנה שיש בה פעילויות מהנות ו המותאמות לגילים השונים של הילדים המשתתפים בה.

קייטנה על גלגלים היא קייטנה בעלת ותק של למעלה מעשור. הידע והניסיון העשירים שלנו באים לידי ביטוי בין השאר ביכולת לבחור נכון ולקלוע בול, להתאים באופן מדוייק את האטרקציות והתכנים העשירים למגוון הילדים, הגילים, הצרכים והחלומות שלהם.

 

קייטנה לנוער – להתעדכן בכל מה שחדש

המתכון הסודי שלנו עבור קייטנה של החופש הגדול ולקייטנת פסח, הוא מתכון שדווקא אי אפשר לשמור בכספת. הסיבה לכך היא שהרכיבים שבו כל הזמן משתנים…

חרטנו על דגלנו להפיק מידי קיץ את הקייטנה המהנה והמוצלחת ביותר כדי שהילדים והנוער ימצו את החופשות באופן אופטימלי וימלאו אותן בכיף ובאושר. על כן אנו דואגים להיות תמיד בשטח, להתעדכן בכל מה שחדש, להכיר את הלהיטים הפופולריים בקרב הילדים הצעירים ובקרב הילדים הטרום מתבגרים ולהוסיף אותם על האטרקציות שכבר קיימות אצלנו. זאת אחת מהסיבות שקייטנות הנוער שלנו תמיד מדורגות במקומות הראשונים ותמיד מקבלות פידבקים מצוינים, הן מההורים והן מהילדים המשתתפים בהן.

 

קייטנה לנוער – האנשים שעושים את ההבדל

אחד הדברים החשובים ביותר בבחירת קייטנה לנוער, לא מספיק מוכר ולא מספיק מדובר. לעיתים אפשר לטעות ולחשוב שקייטנה בעלת אטרקציות נוצצות ועשירות זה מספיק. אך חשוב מאד לדעת שיש משמעות מכרעת גם להשפעת צוות המדריכים והמפעילים של הקייטנה. אצלנו, בקייטנה על גלגלים, אנחנו יודעים שהאנשים הם אלו שעושים את ההבדל. זאת הסיבה שאנחנו בוחרים בקפידה את המדריכים המוכשרים והמנוסים ביותר, אלו שיודעים לתת מענה מדויק לכל גיל ומבינים את עולמם של הילדים והנוער. מעבר לכך, המדריכים שלנו עוברים הכשרות מקצועיות ומקבלים כלים ייחודיים, כדי שהילדים שלכם ייהנו מקייטנה מושלמת וששום דבר לא יפגום בחוויה שלהם.

 

קייטנה לנוער – הדרך אל האושר

אחת הסיבות שהורים רבים בוחרים בנו שוב ושוב, היא היכולת שלנו להבין את החוויה השלמה של הילדים ושל ההורים. התוכנייה שלנו עשירה בפעילויות מובחרות וייחודיות, כאלו שאי אפשר למצוא בכל קייטנה. אנחנו משלבים מופעים, לונה-פארק, באולינג, פעילויות אקשן, סינמה סיטי, מפגש עם סלב ועוד. אנו לא מסתפקים רק בבחירת אטרקציות ותכנים, אנחנו חושבים גם על כל הפרטים מסביב. חשוב לנו שאתם, ההורים, תרגישו רגועים כשהילדים היקרים שלכם מבלים ונהנים, לכן מידי שנה אנו מקימים מערך הסעות בפריסה נרחבת, מעסיקים רק נהגים סבלניים ואדיבים ושמים דגש משמעותי על ביטחון ובטיחות הילדים. כמו כן, צוות הקייטנה שומר על תקשורת קבועה, דואג לשלוח מיילים והודעות מסודרות וכמובן לא שוכח תמונות מההווי ומהכיף שהילדים שלכם חווים כשאתם יוצאים לעבוד.

 

קייטנה על גלגלים – קייטנה שלא שוכחים

כיום, אחרי כל-כך הרבה שנות ניסיון ועשייה, אנחנו יכולים לומר בפה מלא: קייטנות הקיץ וקייטנות הפסח שלנו, הן קייטנות שלא שוכחים.

המגוון, העושר, האטרקציות השוות, המדריכים המעולים, הארגון המדוקדק, החשיבה על כל הפרטים, הקשר והתקשורת עם ההורים, העדכניות, המקצועיות, הבטיחות, כל אלו ועוד, הפכו אותנו למי שאנחנו, קייטנה שילדים מצפים לה והורים מודים עליה. קייטנה בלתי נשכחת. קייטנה שהופכת את החופש לחלום.

אנו מזמינים אתכם להתרשם, להירשם ולהיות גם אתם חלק מאיתנו.

שתף את המאמר

מאמרים נוספים