קייטנה בתל אביב – אקשן על גלגלים

אין הרבה דברים משמחים ומספקים כמו לדעת שהקטנים שלנו מבלים הכי טוב שרק אפשר בחופשת הקיץ שלהם. זו הזדמנות חשובה בשבילם למלא מצברים ולצבור חוויות ובשבילנו, לנקות קצת את הראש ולמצוא זמן חשוב לעצמנו. עם השפע הגדול והמבלבל כל כך שקיים היום, לא תמיד קל למצוא קייטנה בתל אביב שתמלא את כל הציפיות והצרכים שלנו. קייטנת "אקשן על גלגלים" מזמינה אותך לחוות משהו שעוד לא הכרת ולהעניק לילדים שלך את הקיץ המושלם.

מקפידים על סטנדרטים בלתי מתפשרים בשירות

אנחנו יודעים עד כמה יכול להיות לא פשוט לשלוח את הילדים לקייטנה. אנחנו רוצים לדעת שהם אכן בידיים טובות ולדעת מה קורה איתם במשך היום. זו הסיבה שאנחנו מקפידים לעדכן אתכם באופן שוטף מדי יום בדוא"ל וב-SMS איפה הילדים עכשיו ובאילו פעילויות הם משתתפים. כל מדריך, אחרי על עשרה ילדים בלבד כדי להבטיח שכל ילד יקבל את תשומת הלב שנדרשת לו. הצוות כולו עובר הכשרה מקיפה, כולל מתן עזרה ראשונה.

המגוון הגדול והעדכני ביותר של פעילויות

חשוב לנו לשמור על תוכנית הפעילויות המרגשת והייחודית ביותר מבין כל הקייטנות שממתינות לך בקיץ הקרוב. לכן, אנחנו דואגים להתעדכן באופן קבוע בטרנדים הכי חמים ולדאוג שהילדים שלך יוכלו להשתתף בהם. מהפעלות בבריכה ועד למופעים, מביקור בקולנוע ועד יום של בילוי במימדיון או בסופרלנד, אנחנו כאן כדי להבטיח חוויה מלאה בריגושים בכל יום.

הפתעה של פעם בחיים

איזו עוד קייטנה בתל אביב מפגישה בכל שנה את הילדים עם אחד הכוכבים האהובים אליהם? גם בשנה הקרובה, נמשיך את המסורת ונארגן לילדים מופע ומפגש עם אחד מהסלבים שהם תמיד חלמו לראות!

איסוף קרוב לבית ועד לקייטנה בתל אביב

כדי להבטיח שהקייטנה תהיה נגישה לכולם, "אקשן על גלגלים" מציעה שירותי הסעות מכל אזור המרכז. נהג שעבר הכשרה ובעל ניסיון בהסעת ילדים, יגיע לאסוף את ילדיך ברכב נעים, חדש וממוזג. נקודות האיסוף באזור תל אביב הן:

  • דודו ילין
  • נעמי שמר
  • אלחריזי
  • מגן

רוצה ללמוד עוד על פעילויות הקייטנה? יש לך שאלות או בקשות מיוחדות? אנחנו כאן כדי לסייע בכל מה שנדרש. כל מה שנשאר הוא רק להשאיר פרטים אצלנו באתר ונחזור אליך עם כל המידע. נתראה בקיץ!

צור איתנו קשר

מאמרים נוספים