קייטנה בפתח תקווה – אקשן על גלגלים

ישנם סוגים שונים של קייטנות בחופש הגדול, אבל לא תמיד קל למצוא את האחת. קייטנה ייחודית המשלבת הנאה, כיף, ערכים ואטרקציות שאין בשום מקום אחר. אקשן על גלגלים היא המפעילה של קייטנה על גלגלים – קייטנה בפתח תקווה שעולה על כל הציפיות. קייטנה ייחודית שבה הילדים חווים אקשן ללא הפסקה, עושר של פעילויות, מגוון של תוכניות ורצף מתמשך של הנאה ואושר.

 

קייטנה בפתח תקווה – שלם הגדול מסך כל חלקיו

תכנון קייטנה עשירה וייחודית היא מלאכה מורכבת הדורשת מיומנות רבה. חשוב להביא בחשבון שלל מרכיבים שלא כולם מודעים אליהם. ההבדל בין קייטנה רגילה לבין קייטנה שהיא רמה אחת מכל כולם, נעוץ, בין היתר, בשילוב של תכנון מדוקדק ויישום מקצועי.

מעל 10 שנות ניסיון הביאו את קייטנת אקשן על גלגלים להיות מובילה בתחומה. עוד בשלבים המוקדמים של השנה, הרבה לפני החופש הגדול, אנו עומלים לסקור את השטח, לבחון את האפשרויות שמתחדשות כל הזמן ולהרכיב תוכנייה מגוונת ועשירה בפעילויות נחשקות ובאטרקציות מלהיבות שכל ילד חולם עליהן. באולינג, פעילויות מים, משחקיות, סינמה-סיטי, לייזר טאג, פארק חבלים ועוד, הם רק חלק מכל הטוב הזה. חשוב לנו שהקיץ של הילדים יהיה מלא באקשן מלהיב לצד ערכים חברתיים ואישיים כך שלאורך הקייטנה הילדים יחוו חופש משמעותי, יצברו זיכרונות צבעוניים ויחכו בציפייה לחזור גם בשנה הבאה.
אם אתם מחפשים קייטנה בפתח תקווה שתהפוך את החופש לחלום, הגעתם בדיוק למקום הנכון.

 

קייטנה בפתח תקווה – חוויה מרגשת שזוכרים לכל החיים

אקשן על גלגלים היא קייטנה בפתח תקווה שיודעת להפוך את החופשה לחוויה מרגשת ומעצימה. אחד מהימים שאנו הכי מתגאים בו הוא יום המפגש עם סלב ידוע מעולם הילדים. אין לתאר את השמחה ואת ההתרגשות שאוחזות בילדים ביום זה. הם מתכוננים ומחכים בהתלהבות כבר משעות הבוקר המוקדמות. כאשר הסלב מגיע, הילדים מצטלמים איתו, מדברים איתו וצורבים בזיכרונם את המפגש המרגש. כבר אירחנו בקייטנה בפתח תקווה גיימרים, שחקנים, זמרים, אושיות רשת וכוכבים פופולריים ובכל שנה אנו מתפעלים מחדש מעוצמת ההתלהבות שהילדים מביעים.

 

כל ילד יחיד ומיוחד – קייטנה בפתח תקווה

חופשת הקיץ היא הזדמנות נהדרת להעצמה אישית ורגשית. הילדים מתנתקים מהדרישות הלימודיות, מתאווררים, נהנים עם חברים ומתגבשים. אנו בקייטנת אקשן על גלגלים מייחסים לכך חשיבות רבה. המדריכים שלנו מקבלים הכשרות מקצועיות שמעניקות להם כלים ומיומנויות לעבודה מיטבית עם ילדים ובני נוער, הילדים מצוותים בקבוצות קטנות כדי שכל אחד מהם יקבל את מלוא תשומת הלב ואנו מקיימים פעילויות גיבוש עם ערכים חשובים לחיים.

 

קייטנה בפתח תקווה – דואגת גם להורים

כל הורה רוצה את הטוב ביותר עבור ילדיו. עם זאת, לעיתים אין ברירה והורים מתפשרים על איכות הקייטנה ובוחרים אחת רק כי היא קרובה או נוחה. כדי להקל עליכם ולסייע גם בתחום הזה, אנו מפעילים מערך הסעות מאורגן, מנקודות קבועות בעיר, עד היעד וחזרה ממנו.

נקודות האיסוף של אקשן על גלגלים, קייטנה בפתח תקווה הן:

 • חיים בר-לב
 • אהוד מנור
  נוה עוז
  קפלן
  ביאליק
  הדר
  ביהס שמעוני
  נתן יונתן
  נעמי שמר
  שיפר
  עין גנים
  אמיר
  הס
  הוברמן
  עוזי חיטמן
  אלימלך כנר
  ביה"ס כצנלסון, כפר סירקין
  יד לבנים איסוף ארלוזורוב
  חיים חפר
  פאול קור
  דבורה עומר
  נבון-פתח תקוה
  יצחק נבון 1-פ"ת

אתם תוכלו ללכת לעבודה בראש פנוי בזמן שנהגים מנוסים מטעמנו יאספו את ילדיכם ברכבים חדישים וממוזגים ויובילו אותם בבטחה ובשמחה לימים של כיף וחוויה אין סופית.

כדי להקל עליכם אפילו יותר, אנחנו מספקים לילדים גם ארוחת בוקר טעימה ובריאה, כך שתוכלו לחסוך דקות התארגנות יקרות ותצאו רגועים לשגרת יומכם בידיעה שהילדים אוכלים ארוחה מאוזנת שתורמת לבריאות הכללית וחשובה מאד בגילים אלו.

כמו כן, אנו מודעים לכך שאתם, כהורים, דואגים לילדים ורוצים לראות ולדעת שהם בידיים טובות. לכן אנו מקפידים לשמור איתכם על קשר קבוע, לעדכן באופן רציף ומסודר, לשלוח תמונות מההווי ולהיות זמינים לשאלותיכם.

אקשן על גלגלים היא קייטנה שעומדת בכל התקנים הנדרשים של משרד החינוך, המדריכים שלנו עוברים תדריכי בטיחות ועזרה ראשונה, התלמידים מבוטחים, אנשי הצוות נבחרים בקפידה ואנו עושים כל שביכולתנו כדי ששום דבר לא יפגום בהנאה האדירה ובבטיחות המחייבת.

אנו שמחים להיות קייטנה בפתח תקווה שהיא הבחירה הראשונה של ילדים והורים כל שנה מחדש. הצטרפו גם אתם למשפחת אקשן על גלגלים ולא תרצו לעזוב.

צור איתנו קשר

מאמרים נוספים