קייטנה במודיעין – אקשן על גלגלים

חודשי הקיץ מתקרבים ומזמנים שחרור, הנאה, ימי כיף וחוויה, אך עם אלו מסתמנים גם שעות ארוכות ללא מסגרת, ילדים משועממים, צורך במילוי הזמן הפנוי וחיפוש אחר אטרקציות שוות. אם גם אתם מחפשים מסגרת חלופית ואיכותית שתיתן מענה מושלם לחופשת הקיץ הארוכה, יש לנו פתרון. קייטנת אקשן על גלגלים היא קייטנה שהופכת את הקיץ לחלום רענן שכל ילד היה רוצה לחוות וכל הורה היה מייחל זאת עבורו.

 

קייטנה על גלגלים עם שלל אטרקציות ופעילויות

אקשן על גלגלים היא קייטנה על גלגלים מנוסה ומקצועית הקיימת כבר מעל עשור ומפעילה קייטנות מגוונות בערים שונות ברחבי הארץ. מדי שנה אנו מיישמים שיטה מנצחת – אקשן ללא הפסקה, ודואגים לתכנן עבור ילדיכם קייטנה במודיעין עשירה וחווייתית, עם האטרקציות הכי שוות ונחשקות בישראל: לונה-פארק, באולינג, בריכה, סינמה-סיטי, לייזר טאג, משחקיות, הצגות, מופעים ועוד. כל הפעילויות שלנו עוברת בדיקה יסודית, אנו מתנסים ומוודאים שהיא תעניק לילדים הנאה מקסימלית, בטיחותית ומוצלחת ורק לאחר שאנו בטוחים בכך אנו משבצים אותה בתוכניה. חשוב לנו להשקיע בפרטים הקטנים החל משלב התכנון ועד שלב הביצוע כדי שחופשת הקיץ של הילדים תהיה חופשה מלאה באושר צרוף והנאה ללא הפסקה. לכן אנו משקיעים מאמצים רבים בעבודת השטח ובבחירת האטרקציות הייחודיות שיסייעו לנו להגשים את המטרות ששמנו לעצמנו ולייצר לכם קייטנה במודיעין שהיא לא פחות ממושלמת.

 

קייטנה במודיעין – הילד שלכם תמיד במרכז

כחלק מהעשייה הענפה שלנו, אנו רואים את חופשת הקיץ כהזדמנות נהדרת להעצמה אישית ורגשית של כל אחד מהילדים שמשתתפים בקייטנה במודיעין. לכן אנו מקפידים לשבץ את הילדים בקבוצות קטנות של כ10 משתתפים ולמנות מדריך לכל קבוצה. המדריכים שלנו נבחרים בקפידה ועוברים הכשרות מקצועיות שמעניקות להם כלים להתנהלות אופטימלית ומיטבית עם ילדים ובני נוער, בנוסף להשתלמויות בנושא מתן עזרה ראשונה. בזכות כך אתם יכולים להיות רגועים ולדעת שהילד שלכם נמצא בידיים טובות ומקבל חום, תשומת לב, יחס אישי והרבה מחשבה.
חשוב לנו לשלב עם ההנאה והכיף גם ערכים חשובים לחיים. אנו יוצרים מארג תוכן מגוון וייחודי שמשאיר טעם של עוד וגורם להורים ולילדים לבחור באקשן על גלגלים כל שנה מחדש.

 

קייטנה במודיעין – גם הסלב מגיעים

אקשן על גלגלים היא קייטנה מובחרת שנבחרת על ידי משפחות רבות ברחבי הארץ. אחד מהגורמים שהופכים אותה לנחשקת כל-כך נובע מכך שאנו מקפידים להכיר לעומק את עולמם של הילדים, לגלות בקיאות במה שמלהיב ומרגש אותם ולספק הנאות מסעירות שאי אפשר למצוא בכל מקום. דוגמה לכך היא פעילות מפגש מעריצים מיוחד לילדי אקשן על גלגלים. מידי שנה אנו בוחרים סלב פופולרי מעולמות התוכן של בני הנוער ומביאים אותו להיפגש עם הילדים. כבר היו אצלנו כוכבי רשת, זמרות, יוטיוברים, טיקטוקרים, משפיעניות, שחקני סדרות ועוד. הילדים הנרגשים מבלים זמן משותף עם הכוכב האהוב, מקבלים הזדמנות נדירה להכיר אותו קצת יותר מקרוב, לתעד בסלפי מדובר ובעיקר – להרגיש איך זה להגשים עוד חלום.

 

חושבים גם על ההורים של ילדי קייטנה במודיעין

בנוסף למומחיות שלנו בעולם הילדים, אנו מכירים גם אתכם, ההורים. השגרה שלכם תובענית ודורשת, יש לכם הרבה מחויבויות ומעט זמן פנוי, לכן חשוב לנו כל מי שמחפש קייטנה במודיעין. לשם כך אנו מפעילים מערך הסעות מנקודות קבועות בעיר:

 • מודיעין-מכבים-רעות
  י"ס אבני החושן
  י"ס אלונים
  י"ס יוזמה
  י"ס הדמוקרטי
  י"ס קשת
  י"ס שבטי ישראל
  י"ס אריאל
  י"ס דרכי יהודה
  בי"ס נתיב זבולון
  בי"ס כרמים
  בי"ס אבני חן
  בי"ס עמית – מודיעין-מכבים-רעות
  בי"ס מעוז המכבים – מודיעין-מכבים-רעות
  בי"ס יחד – מודיעין-מכבים-רעות
  בי"ס רעים – מודיעין-מכבים-רעות
  בי"ס משואות נריה – מודיעין-מכבים-רעות
  בי"ס רמון – מודיעין-מכבים-רעות
  בי"ס ניצנים – מודיעין-מכבים-רעות
  בי"ס דורות -מודיעין-מכבים-רעות
  בי"ס אופק – מודיעין-מכבים-רעות
  בי"ס היובל – מודיעין-מכבים-רעות
  בי"ס עידנים – מודיעין-מכבים-רעות
  בי"ס אסיף – מודיעין-מכבים-רעות
  בי"ס חוט השני – מודיעין-מכבים-רעות
  בי"ס האלה – מודיעין-מכבים-רעות
  בי"ס יובל
  בי"ס מעוז המכבים
  בי"ס יחד
  בי"ס עמית
  בי"ס רעים
  בי"ס משואות נריה
  בי"ס ניצנים
  בי"ס רמון
  בי"ס דורות
  בי"ס אופק
  בי"ס עידנים
  בי"ס אסיף
  בי"ס חוט השני
  בי"ס האלה
  בי"ס ענבלים – מודיעין-מכבים-רעות
  בי"ס ענבלים -מודיעין- מכבים -רעות
  בי"ס שיבולים – מודיעין-מכבים-רעות
  בי"ס חופים – מודיעין – מכבים – רעות
  ארץ הצבר
  ארץ מולדת – תחנת האוטובוס מול גולדה מאיר 106

נהגים מנוסים באוטובוסים חדישים יאספו מידי בוקר את ילדיכם ויובילו אותם עד ליעד וחזור ממנו. גם כאן אנו שמים דגש על איכות האנשים, בוחרים בנהגים זהירים ובעלי גישה לילדים וכמובן עומדים בכל נהלי הבטיחות הנדרשים.

 

קייטנה במודיעין – איכות עם בטיחות

נהלי בטיחות הם אבני דרך בסיסיות שמאפשרות לקיים קייטנה במודיעין עם מקסימום הנאה ומינימום סיכונים. אנחנו מקפידים לעמוד בכל התקנים המחמירים ולבחור אטרקציות מאושרות ומפוקחות ולעשות הכל כדי שהילדים של אקשן על גלגלים ייהנו מקיץ מושלם באמת.
אנו גאים מאד לככב מידי שנה בראש רשימת הקייטנות המומלצות ומזמינים גם אתכם להתרשם, להירשם ולהצטרף לחלום.

צור איתנו קשר

מאמרים נוספים