רישום לקייטנה: קייטנות לחופש הגדול ולפסח

רישום לקייטנה

שגרה היא לרוב מבורכת. היא מאפשרת נוחות, שקט, סדר יום ורוטינה שחוזרת על עצמה וכך יוצרת יציבות ושלווה. לכן, מומלץ לנצל דווקא את ימי השגרה כדי להתכונן ולתכנן את שוברי השגרה שעתידים להגיע. כך תוכלו ליהנות מתקופה מאווררת ומטעינה, בלי לוותר על תחושת היציבות.

בישראל, שגרת שנת הלימודים מופרת פעמיים בשנה – בחופשת פסח ובחופש הגדול. לכן, כפי שנאמר, מומלץ לנצל דווקא את תקופת הלימודים ולדאוג לבצע רישום לקייטנה שתמלא את ימי החופשה הארוכים ותעניק לילדים הרבה מאד חוויות מהנות ועשירות בתוך מסגרת בטוחה ויציבה.

 

רישום לקייטנה – המלצות על תכנים ופעילויות

קייטנות נועדו לתת לילדים מסגרת איכותית לתקופות החופש מבתי הספר. הן מציעות סדר יום מלא וגדוש בשלל חוויות ופעילויות בזמן שההורים ממשיכים את סדר יומם העמוס. לפני רישום לקייטנה כדאי לברר ולקבל המלצות על אופי המקום. הרי אתם, כהורים, רוצים לדעת שילדיכם נמצאים במסגרת אליה ישמחו להגיע מידי יום ולכן שלב הבירור המוקדם חיוני לפני קבלת ההחלטה. המלצות חמות יסייעו לכם להתרשם ולדעת שבחרתם עבור הילדים את הקייטנה הטובה ביותר.

אין כאן סודות, תכנון מוקדם מביא לתוצאות מצוינות. זו הסיבה שבתור הקייטנה המובילה בישראל, עוד הרבה לפני תחילת החופשים אנחנו פועלים ועובדים קשה. כך אנו מצליחים להגיע ליעד בזמן וליצור קייטנה של החופש הגדול שהיא ברמה אחת מעל כל מה שאתם שמכירים. גם אם החופש עוד רחוק, אתם מוזמנים כבר עכשיו להתרשם מקייטנות שכבר הפקנו, לקבל חוות דעת מילדים והורים שהפכו להיות חלק מהמשפחה שלנו, להציץ באתר ולהתרשם מהתוכניות העשירות שכוללות אטרקציות מלהיבות וייחודיות: ימי בריכה, סינמה-סיטי, באולינג, פארק מים, לונה-פארק ומפגשי מעריצים עם כוכבים אהובים. כל אלו הם רק חלק מהפעילויות המושקעות שאנו מקיימים מידי שנה.

למעלה מעשור של ניסיון בהפקת קייטנה של החופש הגדול הפכו אותנו לשם דבר בעולם הקייטנות ואנו גאים להיות הבחירה הראשונה של ילדים והורים רבים, בכל שנה מחדש.

 

רישום לקייטנה – הגעה וחזרה בקלות

מעבר לתכנים ולפעילויות, לפני ביצוע רישום לקייטנה יש לתת את הדעת על דרכי ההגעה והחזרה ממנה. אחת המטרות של אקשן על גלגלים היא לאפשר להורים המשך שגרה ושקט נפשי. זאת הסיבה שאנחנו דואגים למערך הסעות מאורגן ומקצועי עם נהגים מנוסים ורגועים שאוספים את הילדים מנקודות איסוף קבועות ומסיעים אותם עד הקייטנה וחזור ממנה. כך כולם מגיעים בבטחה ובשמחה וגם אתם ההורים שמחים ושלווים.

 

דגשים חשובים של ביטחון ובטיחות בעת רישום לקייטנה

לפני ביצוע רישום לקייטנה חשוב לוודא שאתם בוחרים במקום שפועל על פי נהלי בטיחות מחמירים ודואג לשלב הנאה מרבית בלי להתפשר על ביטחון הילדים. הצוות שלנו בקיץ על גלגלים, מורכב ממדריכים מוסמכים, רכזים, מנהלים, מאבטח וחובש מוסמך. אנחנו דואגים להיות מוכנים לתרחישים שונים ושומרים בראש ובראשונה על ביטחונם של הילדים. כל הפעילויות והאטרקציות שלנו עומדות במסגרת התקנים הנדרשים כי חשוב לנו ליצור מקסימום חוויה במינימום סיכונים.

יתרה מזאת, אנחנו מצוותים את הילדים לקבוצות קטנות ומותאמות גיל, כדי שכל ילד ידע וירגיש שרואים אותו, שומרים עליו ונותנים מענה לכל מה שהוא זקוק. את ימי הקייטנה מלוות הודעות שוטפו בה ההורים יכולים להתעדכן בזמן אמת ולקבל תמונות וסרטונים המשקפים את ההווי ואת השעות מלאות ההנאה שעוברות על הילדים. מובן שאנו דואגים להיות אתכם בקשר רציף לאורך כל תקופת הקייטנה, לעדכן מראש ולתת את כל המידע הנדרש באופן מאורגן וברור.

 

קייטנה על גלגלים – חבילה שלמה שסוגרת פינה

מומלץ לבצע רישום לקייטנה לאחר בחינה של שלל פרמטרים. הורים רבים בוחרים קייטנה על גלגלים שוב ושוב כי הם מכירים את המקצועיות שלנו, רואים את האור בעיני ילדיהם, רוצים להיות בידיים טובות ולדעת שכבר חשבנו על הכול.

אנחנו דואגים לרקוח קייטנות פסח וקייטנות קיץ ייחודיות וחדשניות המשלבות ערכים חברתיים לצד הנאה בלתי נגמרת. אנו שמים דגש על יחס חם ואישי, מספקים ארוחות טעימות ובריאות, מעניקים מענה מקיף, עוקבים אחרי הטרנדים החמים בשטח, מעדכנים את התכנים כל שנה מחדש, מגייסים את האנשים הטובים ביותר ועושים הכול כדי שלילדים שלכם יהיה קיץ מאושר ובלתי נשכח.

שתף את המאמר

מאמרים נוספים