קייטנות מומלצות – הכירו את הקייטנה שלנו

החופש הגדול מתקרב ואתם כבר מתחילים לבדוק לגבי קייטנות מומלצות. בשלב הזה הראש שלכם כבר מלא בהמלצות מחברים, הצעות מחיר ומידע על כל מיני קייטנות שחלקם אולי מתאימות פחות לכם ולילדים שלכם, מסיבות כאלו ואחרות. השעון מתקתק, הימים חולפים ואתם יודעים שאתם חייבים למצוא קייטנה לילדים. אחרת, תצטרכו לקחת חופש בעצמכם – אף על פי שבקושי נשארו לכם ימי חופש, לקחת את הילדים לעבודה – מה שבוודאות יוריד את התפוקה שלכם משמעותית, או למצוא להם סידור עם קרובי משפחה, שלא בטוח בכלל שיהיו פנויים בחופש.

אם זה המצב, הגעתם למקום הנכון: לקייטנה שנמצאת כבר שנים רבות בראש הרשימה של קייטנות מומלצות והיא מעניקה להורים שקט נפשי ולילדים את ההזדמנות לחוות את החופש הגדול הכי מסעיר ומרגש שאי פעם היה להם. הכירו את קייטנה על גלגלים והתכוננו להתאהב.

 

קייטנות מומלצות הן כאלו שיש בהן הכול

ובקייטנה שלנו בהחלט יש הכול. הכנו עבור הילדים תוכנית גדושה בשלל פעילויות, שנבחרו בקפידה מתוך עולמות התוכן של הילדים. תכננו כל יום וכל מהלך כך שהילדים יקבלו טעימה מכל מה שיש לקיץ להציע וכדי שאתם תרגישו שבחרתם קייטנה שהיה שווה להשקיע בה. הרבה משפחות מבלות את חודשי הלימודים בשגרה מסוימת. אין הרבה זמן פנוי או כוח ללכת לאטרקציות שונות ורוב הבילויים הם מינימליים למדי. בדיוק בגלל זה החופש הגדול הוא הזדמנות מעולה עבור הילדים לפצות על כל החודשים האלו וזו גם ההזדמנות שלכם ההורים, לתת להם חוויה לכל החיים. מבין קייטנות מומלצות, אקשן על גלגלים היא היחידה שמציעה אקשן אמיתי: בסופרלנד, בפארק מים, בסרט, בהצגה, בבאולינג ועוד. אצלנו, כל יום הוא ריגוש מסוג אחר והתוצאה היא ילדים שחוזרים עם חיוך ענק הביתה והורים שיכולים לעבוד ולנוח כשהם יודעים שהילדים שלהם בידיים הטובות ביותר.

 

אילו עוד קייטנות מומלצות מפגישות את הילדים עם סלבס?

חלק בלתי נפרד מהחוויה של קייטנה על גלגלים, הוא המפגש השנתי שלנו עם אחד הסלבים הכי פופולריים בישראל. אחרי שנים של פעילות, אנחנו גאים לומר שיש רשימה ארוכה של כוכבי ילדים, יוטיוברים, גיימרים, זמרות, טיקטוקרים, משפיעניות ועוד, שעומדים בתור כדי להיפגש עם הילדים המתוקים של קייטנת אקשן על גלגלים. בכל שנה אנו בוחרים את אחד מכוכבי או כוכבות הילדים הגדולים ביותר וכל הילדים בקייטנה זוכים לפגוש אותם מקרוב, להצטלם, לשאול שאלות, לקבל חתימה וכל החוויה הקסומה שנלווית למפגש עם מפורסם.

 

קייטנות מומלצות הן כאלו שדואגות גם להורים

אחת הסיבה שאקשן על גלגלים עומדת בראש הרשימה של קייטנות מומלצות, היא שחשבנו על הכול. חשבנו על הרגע הזה שאתם בעבודה, אבל הלב שלכם עם הילדים שעלו על ההסעה בבוקר ועכשיו נמצאים בקייטנה עם מדריכים וילדים אחרים. כדי להמתיק את הרגע הזה, אנחנו מקפידים על תקשורת רצופה עם ההורים לאורך כל היום, בסמסים והודעות עם תמונות של הילדים מבלים ועושים כיף חיים. תוכלו לדעת בכל רגע נתון עם מי הילדים שלכם נמצאים, היכן הם ומה הם עושים וכך תשלחו אותם בראש שקט לקייטנה בכל יום מחדש. בחרנו עבור הילדים היקרים שלכם צוות מדריכים שאפשר רק להגדיר אותו כמדהים. כל מדריך ומדריכה מתקבלים לאקשן על גלגלים רק אחרי סינון קפדני ועובדים בהדרכה אחרי הכשרה מקיפה בנושאים כמו עבודה ותקשורת עם ילדים, הגשת עזרה ראשונה ועוד.

כמו כן, הזכרנו כבר את עניין ההסעות, שגם הן הופכות את אקשן על גלגלים למלכה הבלתי מעורערת של קייטנות מומלצות. אנו מציעים הסעות ברכבים ממוזגים וחדישים, ממבחר נקודות איסוף ברחבי הערים, כדי שאתם לא תצטרכו להתעסק עם הלוגיסטיקה של להביא ולהחזיר את הילדים מהקייטנה. כמו המדריכים, גם הנהגים שעובדים אתנו נבחרו בקפידה. כשהילדים יעלו על ההסעה בחיוך ויחזרו אחר הצהריים מאושרים, תדעו שעשיתם את הבחירה הנכונה ביותר.

כל אלו הן הסיבות שכבר שנים רבות אקשן על גלגלים נחשבת למותג בפני עצמה וכשמחפשים קייטנות מומלצות, יודעים לאן לפנות. התכוננו כבר עכשיו לימי החופש הגדול, עם קייטנה גדולה מהחיים. אנחנו מזמינים אתכם לרשום את הילדים ולהכיר מקרוב את הקייטנה שכולם מדברים עליה.

שתף את המאמר

מאמרים נוספים