אודותינו

הקייטנה הוותיקה אקשן על גלגלים קיימת, מצליחה ואהובה על הילדים וההורים כבר משנת 2005. קייטנת אקשן על גלגלים מציעה שלל פתרונות לקטנטני הגיל הרך ולילדי בית הספר, ואחראית לעשרות מחזורי קייטנה בחופש הגודל ואף קייטנה בפסח בכל אזור המרכז: רעננה, רחובות, מודיעין, הוד השרון, פתח תקווה, נס ציונה ועוד. בקייטנות של אקשן על גלגלים הילדים, מכל שכבות הגיל, נהנים מחוויות ייחודיות ומדהימות שמתאימות להם במיוחד.

הכי בטוח להיות בטוחים!

כמו בכל שנה, גם השנה אנו בוחרים את האתרים לפעילויות הקייטנה בראש ובראשונה על פי קריטריון הבטיחות, וכמובן על פי זמינות האתרים, שטח מתאים לפעילות, מיזוג אוויר, בטיחות ברמה גבוהה ותחזוקה. האתרים הנבחרים נשכרים על ידי אקשן על גלגלים לתקופת הקייטנה, ועומדים לרשות הילדים הנרשמים.

אתם הולכים לעבודה בראש שקט והילדים חוזרים מהקייטנה מאושרים!

אנו בקייטנת אקשן על גלגלים מבינים מדוע אתם שולחים את ילדיכם לקייטנה, ואיזה ערכים אתם מחפשים בקייטנה שבחרתם.

אתם מבקשים להמשיך את שגרת חייכם, לעמוד במחויבויות שלכם למקום העבודה – ועדיין לתת  לילדים את החוויה העשירה, המגוונת והמהנה ביותר במהלך חופשת הקיץ.
אנחנו מבינים עד כמה נושאי הבטיחות קריטיים, ואתם יכולים ללכת לעבודה בראש שקט. הקייטנה שלנו פועלת על פי מדיניות קבועה סביב נושאי הבטיחות, ונותנת לילדים מגוון תרבותי וחינוכי ענק, פעילויות ואטרקציות שוות במיוחד וחיוך גדול על הפנים שמלווה אותם למשך כל החופשה.

אתם מוזמנים להתרשם מאיתנו בגלריית התמונות שלנו, לקרוא מה אמרו עלינו ההורים והילדים בשנים שעברו ולדבר אתנו, המנהלים והמדריכים. נשמח לענות לכם על כל שאלה שמעסיקה אתכם סביב הקייטנות שלנו.

צור איתנו קשר

מאמרים נוספים