על הקייטנה

קייטנת אקשן על גלגלים מיועדת לגילאי 6 ועד כיתה ז', ומתקיימת במסגרת שלושה מחזורים כדלהלן:

  • מחזור א' בתאריכים 04.07.2021 ועד 22.07.2021
  • מחזור ב' בתאריכים 25.07.2021 ועד 0508.2021
  • מחזור ג' בתאריכים 08.08.2021 ועד 19.08.2021

שעות הפעילות בקייטנה:

08:00 בבוקר ועד 13:00 בצהריים.
כמו כן, לבחירתכם, המשך פעילות בקייטנה עד השעה 16:30 במסגרת צהרון על ידי מדריכי הקייטנה.

פעילות הקייטנה מתקיימת באישור מלא של משרד החינוך, על ידי סגל מדריכים מקצועי הנבחר בקפידה רבה ועובר הכשרה ייעודית מתאימה לרבות קורס עזרה ראשונה של מד"א. סגל ההדרכה כולל מדריך מיומן אחד לכל 10 ילדים על מנת להבטיח עמידה בסטנדרטים הגבוהים של החברה בנושאי בטיחות ועל מנת להעניק לכל ילד וילד את תשומת הלב הראויה על מנת שיוכל להפיק את ההנאה המירבית.

בהתאם להנחיות משרד החינוך, ובהתאם לסטנדרטים המונהגים בחברה, כל ילד שנרשים לקייטנה זוכה לביטוח מלא על פי חוק. כמו כן, החברה מקיימת הסעות לקייטנה באמצעות חברת הסעות פרטית על בסיס אוטובוסים חדישים וממוזגים, לרבות חגורות בטיחות לילדים, נהג בעל ניסיון בהסעת ילדים, ומדריך קייטנה צמוד לאורך הנסיעה.

במהלך הקייטנה יהנו הילדים ממגוון רחב של פעילויות עליהן תוכלו לקרוא בתכניית הקייטנה. השנה, יזכה המחזור הראשון לתוספת של אטרקציות נבחרות שטרם נראו בארץ. בין היתר, יזכו הילדים לביקור במקס גלובס, בלונה פארק, פארק המים שפיים, בסופרלנד ועוד שורה של אטרקציות ופעילויות כייף וחברה.

כחלק ממדיניות ההפעלה של הקייטנה, אנו מקיימים קשר רציף עם ההורים לאורך כל שעות הפעילות של הקייטנה ועל פי הצורך. הקשר מבוצע על בסיס עדכונים הנשלחים בדואר האלקטרוני, הודעות SMS ועדכונים שוטפים בדף הפייסבוק של הקייטנה.

אנו מבטיחים חוויית קייטנה יוצאת דופן ובלתי נשכחת, תוך הקפדה על כל הכללים הנדרשים, ותוך הקפדה על סטנדרטים גבוהים של עניין והנאה עבור כל הילדים, כמו גם ראש שקט וסיפוק מצד ההורים המבקשים את הטוב ביותר עבור ילדיהם.

צור איתנו קשר

מאמרים נוספים